Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzis skoda pojechała do Grzesia, jutro zaczyna robić

    Komentarz


    • A więc dziś skoda wróciła.
      Zrobione:

      -Grzybek odmy na deklu
      -łączniki stabilizatora
      -gumy stabilizatora
      -tuleje tylniej belki
      -spręzyny tył
      -silentbloki przód
      -belka "sanki"
      -drążek kier kpl
      -poduszka skrzyni dół
      wężyki podcisnienia
      -olej w skrzyni biegów
      -regulacja mieszka turbo
      -geometria zawieszenia

      Komentarz


      • Czy Pan Grzeogrz również maluje i zajmuje się naprawa aut powypadkowych?
        http://www.euromove.pl

        Komentarz


        • majuDJ, nie.
          Ja tu tylko sprzątam...

          Komentarz


          • Zamieszczone przez majuDJ
            Czy Pan Grzeogrz również maluje i zajmuje się naprawa aut powypadkowych?
            Jest artystą wielkiej klasy .... ale nie maluje ... nie rzeźbi .... czasem zajmuje się fotografią artystyczną i publikuje na jednym z portali społecznościowych. ;-)
            była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
            Serwis By DGW

            Komentarz


            • Kolejna wizyta, kolejny zadowolony klient

              Komentarz


              • Długi jest czas oczekiwania na wizytę?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez demmsi
                  Długi jest czas oczekiwania na wizytę?
                  Dwa tygodnie temu Grześ mówił, że od 1,5 tygodnia do 2. 
                  była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                  Serwis By DGW

                  Komentarz


                  • Dzisiaj zadzwoniłem to dostałem termin 20 maja, więc jednak trzeba trochę poczekać.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez demmsi
                      Dzisiaj zadzwoniłem to dostałem termin 20 maja, więc jednak trzeba trochę poczekać.
                      No to już idzie 2 czerwca he he. Ale spokojnie Koledzy....tego roku. ;-)
                      Właśnie zapisałem szkodnika na przegląd u Grzesia. :-)
                      Będziemy czekać bo warto.
                      była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                      Serwis By DGW

                      Komentarz


                      • Polecam tego Mechanika!

                        Wczoraj "robiliśmy" kolejny już przegląd auta wraz z wymianą odbojów amortyzatora. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i zwracanie uwagi na szczegóły.
                        Zresztą co tu "gadać" sam sprawdź a zobaczysz na własne oczy...bo jak opowiem to nie uwierzysz....
                        dobrowolnie chciałem zapłacić więcej : )))), ale cena była i tak jak w cenniku!

                        Panie Grzegorzu - dziękuję jeszcze raz!

                        ....warsztat aktualnie mieści się w miejscowości Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska 237

                        Komentarz


                        • Jest gdzieś aktualny cennik może w sieci ?
                          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                          Komentarz


                          • looker,
                            Forum - Octavia Club Polska
                            w podpisie Grześka - skoro jest to pewnie aktualny
                            Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                            => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                            => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                            => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                            "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                            Komentarz


                            • A czy Grzesiek pracuje w soboty ?
                              OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                              SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                              Komentarz


                              • looker, nie, w przeciwnym razie byłbym jego stałym klientem
                                Pozdrawiam,
                                Grzesiek


                                Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                Komentarz


                                • Od poniedziałku przychodzi nowy pracownik do Grzegorza.
                                  Wiadomo, że pierwsze tygodnie z pewnością nie będą lekkie, ale w dłuższym okresie czasu, jak się sprawdzi, to może i czas oczekiwania na wizytę się skróci.

                                  Komentarz


                                  • kurdeee że nie ma takiego "Grzesia" na śląsku :roll:

                                    Komentarz


                                    • a może znacie pana Grzesia na śląsku ....turbo puszcza olej do układu wydechowego .....padło uszczelnienie - a tak jest wszystko ok :cry:

                                      Komentarz


                                      • Dziś kolejna wizyta u dr DGW. :-)
                                        Papier był....znowu.
                                        Troszkę rzeczy na przyszłość zasygnalizowanych....ale tak na szybko ....nic.
                                        Dzięki Grzesiu. Pozdrawiam :-)
                                        była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                        Serwis By DGW

                                        Komentarz


                                        • Moja Czeszka po kilku dniach też dziś wróciła od Grzesia.
                                          Temperamentna jest babka, więc próbowała Mu robić wbrew...
                                          Nie poddał się - jak to DGW...
                                          EFEKT?
                                          Cisza, nie trzęsie (prawie wszystkie poduchy "serca" i gumy w zawieszeniu wymienił- po 8 latach byli "letko" zużyte.. ).
                                          Tylko muszę sie nauczyć nowego sprzęgła. .
                                          Jakoś tak lekko, po cichu i chętnie działa..
                                          k
                                          Grzesiek, wielkie dzięki za cierpliwość i profesjonalizm.
                                          Jesteś Perfekcjonistą przez bardzo duże "P". ????
                                          Pozdrawiam!
                                          Perfect Service by DGW

                                          Komentarz


                                          • Do wizyty u Grześka zostało mi jeszcze tydzień Mam do niego 400km ale raz na jakiś czas należy się Skodzince trochę pieszczot od prawdziwego fachowca ;-) Poza tym - znają się już oboje bo poprzedni właściciel serwisował właśnie u DGW.
                                            Do zrobienia będzie: wymiana dwumasy + sprzęgła, przegląd i geometria kółek.
                                            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                            Komentarz


                                            • Cóż,ten kto był to widział i wie,że każdy zostawiony grosz w zakładzie u Grzesia jest tego Link po pierwszej choć nie ostatniej wizycie mimo,że nie mam za blisko ( 200 km).Auto po przeglądzie,zalany XADO 5W-40,wymienione filtry i zmieniony rozrząd.Podczas 3 wizyt w ASO nikt nie potrafił określić,skąd pochodzi drażniący mnie rezonans,o którym pisałem na forum.Padały podejrzenia na dwumasę,klimę i inne rzeczy a to tylko dwie plastikowe części pod maską.
                                              Rozrząd wymieniony (134.000 km)
                                              Do wymiany pozostały drążki kierownicze z tyłu,sprzęgiełko alternatora,poduszka górna skrzyni.Będzie robione pod koniec miesiąca.
                                              Najdrobniejszy szczegół nie umknął uwadze Grzesia i z tego miejsca chciałem raz jeszcze podziękować a wszystkim,szukającym świetnego mechanika mogę powiedzieć jedno.Nawet jeśli macie 200-300 km do Ożarowa Maz.,nie wahajcie się,bo naprawdę warto.Z takim podejściem do swojej pracy spotykam się niezwykle rzadko.
                                              Dzięki Grześ.

                                              Komentarz


                                              • I dziś kolejna Link:
                                                -drążki kierownicze tył
                                                -poduszka skrzyni górna
                                                -sprzęgiełko alternatora
                                                -silentbloki poprzeczne tył
                                                -geometria
                                                Auto prowadzi się jak nowe,choć przed wizytą było całkiem poprawnie i można było na tych gratach pojeździć jeszcze,to teraz auto zachowuję się naprawdę wzorowo na jezdni.
                                                Perfekcjonizm+ Profesjonalizm=Service by DGW

                                                Komentarz


                                                • Ja również postanowiłem odwiedzić DGW.
                                                  Trafiłem tam z problemem nie trzymania obrotów na biegu jałowym (błąd: wypadanie zapłonu na 2 cylindrze) - po przełożeniu wtrysków i skręceniu na nowe śruby (wcześniej ktoś przy nich grzebał...) jest wszystko ok - mam nadzieję że jutrzejsze ponowne badanie to potwierdzi i regeneracja wtrysków nie będzie konieczna

                                                  Po oględzinach, okazało się również że auto ma chip-tuning na +/- 140kM, o czym niestety sprzedawca mnie nie poinformował :/

                                                  Na jutro jestem umówiony na profilaktyczną wymianę panewek + olej.

                                                  Generalnie jestem bardzo zadowolony, w końcu znalazłem serwis, w którym nie muszę głupio tłumaczyć objawów bo sam ich nie widzi i przekonywać mechanika że coś z autem jest nie tak.

                                                  Komentarz


                                                  • Ja też dorzucę pochwałkę dl Grzegorza.
                                                    Wstawiłem auto na przegląd i wymianę oliwy.
                                                    Ogarnięte bardzo szybko, bliski termin (chyba się wstrzeliłem ) i oczywiście lista rzeczy do ogarnięcia.
                                                    Lista poniżej:
                                                    1. wyciek między przepustnicą, a kolektorem.
                                                    2. prawa i lewa manszeta zewnętrzna pęknięta
                                                    3. prawy plastik osłony podwozia mocno połamany
                                                    4. silentbloki poprzeczne
                                                    5. wyciek na wyjściu turbiny przy turbinie i intercoolerze
                                                    6. dziwny płyn chłodniczy (takiej barwy jeszcze Grześ nie widział )
                                                    7. sworzeń
                                                    8. zbieżność

                                                    Całość ogarnięta w przeciągu jednego dnia, kasa rozliczona - jeszcze zostało na piwo - więc wróciłem zadowolony. W dniu odbioru uratował jeszcze Alf-ę kolegi mimo "napiętego" terminarza.
                                                    Dzięki i wracam za 15kk!
                                                    Suo quisque metu pericula metitur - Każdy mierzy niebezpieczeństwo miarą własnego strachu.
                                                    Wg Tacyta

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X